آمار سايت
اعضا آنلاین : 0
امروز : 1431
ديروز : 949
ماه : 0
سال جاری : 0
كل : 1641547
 
تاریخ : پنجشنبه 13 ارديبهشت 1397     |     کد : 1551

نشست معاونین و مدیران حمل و نقل و ترافیک شهرداریهای کشور در تبریز برگزار شد

شهریارنیوز: نشست معاونین و مدیران حمل و نقل و ترافیک شهرداریهای کشور به میزبانی سازمان مدیریت حمل و نقل بار شهرداری تبریز به منظور بررسی و اصلاح ساختار سازمانی معاونت های حمل و نقل و سازمانهای وابسته شهرداریها تشکیل شد.

به گزارش شهریار،‌ این نشست با منظور بررسی و اصلاح ساختار سازمانی معاونین حمل و نقل و سازمان های وابسته در شهرداری های سراسر کشور و با حضور مهندس شهین باهر، دکتر شکور اکبرنژاد و جمعی از اعضای شورا اسلامی تبریز و معاونین و مدیران ارشد شهری امروز، در محل سالن جلسات شهرداری تبریز برگزار شد.

در نخستین روز از نشست سه روزه کارگروه بررسی و اصلاح ساختار، مدیرکل دفتر حمل ونقل و ترافیک و دبیر شورای عالی هماهنگی ترافیک شهرهای کشور و مدیران عامل اتحادیه های اتوبوسرانی، تاکسیرانی و حمل و نقل همگانی و پایانه های مسافربری کشور و معاونین و مدیران حمل و نقل شهرداری های مراکز استانها، صاحب‌نظران و کارشناسان ذیربط این بخش حضور و به بحث های کارشناسی در این زمینه پرداختند.

در این نشست با برگزاری کارگروه های مختلف در خصوص بررسی و اصلاح ساختار سازمانی حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری های کشور و تهیه متن پیشنهادی اصلاح ساختار و اساسنامه شهرداری ها و سازمانهای وابسته در حوزه حمل و نقل بررسی های کارشناسانه انجام گرفت.

گفتنی است؛  نشست از امروز سه شنبه 11 الی 14 اردیبهشت ماه سالجاری در تبریز و به میزبانی سازمان مدیریت حمل و بار شهرداری تبریز برگزار می شود.


جواد  تقی‌زاده
نوشته شده در   پنجشنبه 13 ارديبهشت 1397  ساعت  11   توسط   جواد تقی‌زاده    تعداد بازدید  18
ویرایش شده در --- ساعت ---- توسط
PDF چاپ ارسال برای دوستان بازگشت
نظرات شما :