امروز
پنجشنبه
ارديبهشت 1401
29
قمری:18 شوال 1443

میلادی:19 مه 2022
 
تاریخ : چهارشنبه 8 دي 1395     |     کد : 1201

اتمام عملیات خط کشی محوری در سطح حوزه شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز/ نصب تابلوهای ترافیکی در معابر

شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز علاوه بر اتمام عملیات خط کشی های محوری (ترافیکی) مسیرها و معابر، در حال نصب تابلوهای شناسائی در سطح حوزه این منطقه می باشد. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز، مهندس رسول موسائی شهردار منطقه با اعلام این مطلب گفت: به منظور تامین امنیت...

شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز علاوه بر اتمام عملیات خط کشی های محوری (ترافیکی) مسیرها و معابر، در حال نصب تابلوهای شناسائی در سطح حوزه این منطقه می باشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز، مهندس رسول موسائی شهردار منطقه با اعلام این مطلب گفت: به منظور تامین امنیت عبوری شهروندان و جلوگیری از تصادفات وسایل نقلیه عمومی، شهرداری منطقه دو عملیات خط کشی محوری سطح حوزه این منطقه را به انجام رسانده است.

شهردار منطقه دو در ادامه افزود: در همین راستا در شریان های اصلی و برخی معابر فرعی شهرک های یاغچیان، پرواز، میرداماد و ویلاشهر خط کشی های محوری اعم از ممتد، سبقت ممنوع، خط چین و... به انجام رسیده و عملیات مشابهی در شهرک زعفرانیه و کوی دادگستری نیز به اجرا در آمده است.

مهندس رسول موسائی خط کشی سرعت مجاز در مسیرها و معابر سطح حوزه شهرداری منطقه دو اعم از جاده ائل گلی را از سایر فعالیت های ترافیکی به انجام رسیده دانست و اظهار داشت: هم راستا با انجام خط کشی محوری، این منطقه همچنین اقدام به تهیه و نصب تابلو های شناسائی معابر کرده است که این عملیات در سطح حوزه منطقه دو در حال اجراست.

ایشان در خصوص تابلوهای نصب شده در معابر و محلات شهرداری منطقه دو تبریز توضیح داد: تهیه 200 تابلو و نصب آن در شهرک زعفرانیه، ویلاشهر، شهید جدیری و ... از مواردی بشمار می آید که علاوه بر جهت یابی و شناسائی آسان شهروندان برای دستیابی به آدرس و مکان مورد نظر آنان، برای سهولت دسترسی توریست ها و گردشگران کلانشهر تبریز و شناسائی آنان برای استفاده از پارک ها، پمپ بنزین ها و ... در سطح حوزه شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز، عملیاتی شده است.PDF چاپ چاپ