امروز
سه شنبه
آذر 1397
20
قمری:04 ربيع الثاني 1440

میلادی:11 دسامبر 2018
 
تاریخ : چهارشنبه 8 دي 1395     |     کد : 1202

استمرار کلاس های آموزش ترافیک از سوی شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز

از سوی شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز کلاس های آموزش ترافیک که برای آشنائی دانش آموزان با مسائل ترافیکی برگزار می شود، بطور مستمر در حال اجراست. به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز، به منظور آموزش مسائل ترافیکی برای مقاطع سنی کودکان و نوجوانان، کلاس های آموزشی مرتبط با این امر در پارک آموزش ترافیک...

از سوی شهرداری منطقه دو کلانشهر تبریز کلاس های آموزش ترافیک که برای آشنائی دانش آموزان با مسائل ترافیکی برگزار می شود، بطور مستمر در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه دو تبریز، به منظور آموزش مسائل ترافیکی برای مقاطع سنی کودکان و نوجوانان، کلاس های آموزشی مرتبط با این امر در پارک آموزش ترافیک کانون شهید یاغچیان در دو دوره تئوری و عملی برای دانش آموزان تحت حوزه شهرداری منطقه دو، با یک برنامه ریزی منسجم در حال اجراست.

آموزش مسائل ترافیکی از سنین کودکی به دانش آموزان و همچنین یادگیری علائم ترافیکی برای نوجوانان علاقمند خصوصا برای دانش آموزان مراکز تحصیلی سطح حوزه منطقه دو از اهم اهداف این مرکز آموزشی بشمار می آید که روزهای شنبه تا چهارشنبه هرهفته بطور مرتب در پارک آموزش ترافیک برگزار می شود.

در این مرکز علاوه بر حضور اساتید مجرب در کلاس های آموزشی، پکیج های مخصوص آموزش ترافیک نیز برای شهروندان کودک و نوجوان علاقمند توزیع می شود.

طبق برنامه ریزی بعمل آمده از سوی شهرداری منطقه دو تبریز، اکثر مراکز تحصیلی سطح حوزه این منطقه می توانند از آموزش های لازم ترافیکی برخوردار شوند.

بنابه اعلام روابط عمومی شهرداری منطقه دو مسئولین مدارس تحت حوزه این شهرداری می توانند در صورت علاقمندی جهت آموزش دانش آموزان مدارس خود، ضمن هماهنگی با ناحیه مربوطه و ثبت نام علاقمندان در کانون شهید یاغچیان برای این امر مهم اقدام نمایند.

شایان ذکر است: بهره مندی از کلاس های آموزشی فوق برای علاقمندان، طبق اولویت ثبت نام خواهد بود.جواد  تقی‌زاده
نوشته شده در   چهارشنبه 8 دي 1395  ساعت  11:58   توسط   جواد تقی‌زاده    تعداد بازدید  505
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :