امروز
سه شنبه
بهمن 1397
30
قمری:14 جمادى الثانية 1440

میلادی:19 فوریه 2019
 
تاریخ : يکشنبه 3 تير 1397     |     کد : 1588

معاون حمل ونقل وترافیک از اجرای کمپین "بین خطوط برانیم" خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل ونقل وترافیک، دکتر یوسفی ضمن اعلام این خبر گفت: طبق قولی که به شهروندان داده بودیم فاز اجرایی کمپین "بین خطوط برانیم" با هدف بهبود فرهنگ ترافیک در اتوبان پاسداران شروع شده است.
وی با تاکید بر لزوم رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی توسط شهروندان  براهتمام مجموعه مدیریت ترافیک شهری برای بهبود وضعیت ایمنی ترافیکی شهر تاکید نمودند.
ایشان گفتند در فاز یک اجرای کمپین بین خطوط برانیم اجرای  خط نوشته بین خطوط  بر روی سطح آسفالت و نصب گل میخ های هدایتگر و همچنین تابلوی های انتظامی مرتبط و اجرای خط نوشته محدویدت سرعت و پیچ تند از جمله ابزار های این کمپین می باشد که در طول 5 کیلومتر از اتوبان پاسداران اجرا شده ست.

وی افزود: در فازتشویقی و اختیاری طرح از رانندگان می خواهم  هر چه بیشتر به رعایت محدودیت سرعت و فاصله طولی خودرو ها دقت داشته باشند تا علاوه بر حفظ سلامتی خود و سرنشینان الگوی مناسبی برای دیگر کلانشهر ها باشیم. در ادامه اجرای کمپین پلیس راهور اقدام به ثبت تخلف رانندگانی خواهد نمود که در بین خط و رانندگی ننموده و یا محدودیت سرعت و فاصله طولی را رعایت ننمایند اقدام خواهد شد.
ایشان در پایان اعلام نمودند که کارشناسان ترافیکی و پلیس راهور در صدا و سیما مرکز استان در خصوص مزایای رانندگی در بین خطوط با شهروندان صحبت خواهند نمود.
 
سازمان ترافیک