امروز
سه شنبه
آذر 1397
20
قمری:04 ربيع الثاني 1440

میلادی:11 دسامبر 2018
 
تاریخ : يکشنبه 1 مهر 1397     |     کد : 1616

پيام تبريك معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد ، بازگشايي مدارس و هفته دفاع مقدس

به گزارش روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز: دکتر مهدی یوسفی معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تبریز در پیامی، به مناسبت آغاز سال تحصيلي جدید و بازگشايي مدارس، آغاز بهار دانش را تبریک گفت.

با توجه به اینکه با بازگشایی مدارس، میزان ترددهای درون شهری، افزایش می یابد و این امر، در کلانشهری چون تبریز، که با مشکل ترافیک روبروست، در حد معضل مطرح می شود، معاونت حمل و نقل و ترافيک شهرداري تبریز در قالب ستاد استقبال از مهر چهره شهر را براي آغاز سال تحصيلي به بهترين شکل ممکن آماده مي‌کند تا  ایمنی تردد دانش آموزان چه به صورت عبور عرضی از خیابان وچه با استفاده از سرویس مدارس تامین شود .
سازمان‌هاي زير مجموعه معاونت حمل و نقل و ترافيک شهرداري تبریز ومعاونین حمل ونقل مناطق دهگانه شهرداری تبریز ، از ابتدای تابستان اقدامات لازم براي آماده‌سازي شهر به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد را در دستور کار قرار داده اند چراکه همزمان با فرارسيدن سال تحصيلي جديد شاهد افزايش حجم تردد خودروها در معابر و به تبع آن شاهد افزايش ساعات پيک ترافيک هستيم که با اجرای عملیات ایمن سازی حریم مدارس(اجرای خط کشی های محوری، عابر پیاده،خط نوشته و ...نصب تجهیزات ترافیکی، نصب تابلو های حریم مدرسه و....)تلاش داریم نظم ترافیکی را دراین برهه زمانی ایجاد کنیم . امید است سال تحصیلی جدید و آغاز ماه مهر برتمامی دانش آموزان ، فرهنگیان و اولیاء گرامی با استعانت از خدای متعال سالی توام با  موفقیت و سربلندی باشد.
وی همچنین تقارن بازگشایی مدارس و هفته دفاع مقدس را به فال نیک گرفته و گفت: امیدوارم همه ما رهرو واقعی اهل بیت عصمت وطهارت (ع) و امام راحل و شهدای هشت سال دفاع مقدس باشیم و در سال جدید تحصیلی ضمن اطاعت از منویات مقام معظم رهبری در راستای تعالی شهر و کشور عزیزمان ایران اسلامی موفق عمل نمائیم.


جواد  تقی‌زاده
نوشته شده در   يکشنبه 1 مهر 1397  ساعت  13:26   توسط   جواد تقی‌زاده    تعداد بازدید  38
ویرایش شده در *** ساعت -- توسط
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :