امروز
سه شنبه
آذر 1397
20
قمری:04 ربيع الثاني 1440

میلادی:11 دسامبر 2018
 
تاریخ : سه شنبه 6 آذر 1397     |     کد : 1679

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز :

حل ترافیک شهرک یاغچیان همت پلیس را می طلبد

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز ، مدیر عامل سازمان ترافیک گفت : رشد جمعیت، گستردگی حجم حمل و نقل در داخل و محورهای ورودی و خروجی شهر، فضای محدود شهر و دیگر مسائل و مشکلات موجود در این زمینه باعث بوجود آمدن ناهنجاری های متعدد با همه ابعاد نامناسب خود می گردد و نگرانی هایی چون آلودگی صوتی، ترافیک شهری و مسائل فرهنگی و اجتماعی که ناشی از عدم ساماندهی مشاغل است را باعث می شود و هزینه های سنگین، بیماری های جسمی و روانی زیادی را برای شهروندان به همراه خواهد آورد.
اصغر آدی بیگ افزود : وانت بارهای میوه فروش یکی از اصلی ترین دلایل ترافیک در بعضی از مناطق شهر تبریز است و سالهاست مشکل سد معبر و بی نظمی و ترافیک ناشی از حضور وانت بارهای میوه فروش در اکثر خیابانهای پرتردد شهر از جمله معابر اصلی شهرک یاغچیان که یکی از شهرکهای پرجمعیت و پرتردد تبریز می باشد باعث ترافیک و مخدوش شدن چهره آن منطقه گردیده است .
لذا ساماندهی و حل مشکل ترافیک ناشی از وانت بارها در منطقه یاغچیان ، عباسی و چای کنار و سایر معابر... همکاری و همت پلیس و سازمانهای  میادین و حمل بار را می طلبد که انشالله با تعامل با این سازمان ها بتوانیم به این معابر سرو سامان بدهیم.

 


جواد  تقی‌زاده
نوشته شده در   سه شنبه 6 آذر 1397  ساعت  01:52   توسط   جواد تقی‌زاده    تعداد بازدید  39
ویرایش شده در چهارشنبه 7 آذر 1397 ساعت 11:56 توسط جواد تقی‌زاده
PDF چاپ بازگشت
نظرات شما :