امروز
پنجشنبه
خرداد 1399
15
قمری:12 شوال 1441

میلادی:4 ژوئن 2020
 
تاریخ : يکشنبه 19 اسفند 1397     |     کد : 1797

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

معاینه فنی خودرو را به آخر سال موکول نکنید/ کاهش ناهنجاری های ترافیکی تبریز با نظارت هوشمند

نصب و بکارگیری دوربین و افزایش نظارت هوشمند بر ترافیک شهر، ناهنجاری های ترافیکی را در تبریز کاهش می دهد .

اصغر آدی بیگ مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز امروز در گفتگو با خبرنگار شهریار با اعلام مطلب فوق گفت: در راستای هوشمند سازی ترافیک شهر، دوربین های نظارتی سازمان حمل و نقل ترافیک اخیرا توسط کارگاه سازمان ترافیک در چند نقطه از شهر نصب شده است و از هفته آینده کلیه تخلفات خودرویی را آنلاین ثبت کرده و متخلفان توسط پلیس راهور اعمال قانون می شوند.

وی با اشاره به بی نظمی و تخلفات شایع رانندگی در مقابل مجتمع قضایی شهید قاضی طباطبایی، عنوان کرد: رانندگان تاکسی و سایر خودروهای واقع در مقابل دادگستری شهید قاضی طباطبایی توجه داشته باشند که از هفته آینده تخلفات رانندگی آنها ثبت و توسط پلیس راهور اعمال قانون می شوند.

آدی بیگ عنوان کرد: دوربین های هوشمند ترافیکی همچنین در سه نقطه دیگر از شهر تبریز به زودی نصب و کلیه تخلفات خودرویی را در مناطق ائل گلی، گلکار و تقاطع پاسداران آنلاین ثبت می کند.

وی در ادامه با یادآوری مجدد در خصوص اقدام شهروندان به دریافت معاینه فنی خودروها، گفت: از عموم شهروندان می خواهیم که معاینه فنی خودروی خود را به روزهای پایانی سال موکول نکنند و قبل از روزهای شلوغ سال، نسبت به این کار اقدام کنند.

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز با اشاره به سهولت دریافت برگه معاینه فنی با ثبت نام اینترنتی، عنوان کرد: شهروندان جهت صرفه جویی در زمان و همچنین سهولت در دریافت برگه معاینه فنی، می توانند بصورت آنلاین و اینترنتی نوبت گیری کنند.

تبریز دومین شهر پس از تهران است که در صدور معاینه فنی خودرو به صورت آنلاین نوبت دهی می کند.


سازمان ترافیک