امروز
شنبه
فروردين 1398
31
قمری:15 شعبان 1440

میلادی:20 آوریل 2019
 
تاریخ : شنبه 17 فروردين 1398     |     کد : 1823

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک در نشست صمیمی همکاران در آغازین روزهای سال جدید:

اتخاذ تدابیر و تصمیمات علمی و به موقع و برنامه ریزهای صحیح می تواند در روانساری ترافیک شهر تبریز بسیار موثر باشد

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز ، مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در جلسه مدیران در آغازین روزهای سال جدید گفت :افزایش و تقویت نیروها و اکیپ های کارگاه امانی سازمان و بهینه نمودن ارائه خدمات ترافیکی به شهروندان اعم از ساماندهی پارکهای حاشیه ای ، پارکینگ های سطح شهر و بررسی  ، حل آسیب های موجود  و مدیریت بحران اولویت برنامه های ما در سال جدید می باشد.
اصغر آدی بیگ افزود : اتخاذ تدابیر و تصمیمات علمی و به موقع و برنامه ریزهای صحیح می تواند در روانساری ترافیک شهر تبریز بسیار موثر باشد. ساماندهی ترافیک معابر با اتخاذ تصمیمات مطالعه شده ، ایمن سازی و شناسایی نقاط حادثه خیز و حل مشکلات مربوط به پارکبانی و پارکینگهای سطح شهر که از درخواستهای به جای شهروندان است باید در اولویت کاری همکاران باشد .
وی افزود : در حوزه حمل و نقل  با هزینه ای بالغ بر۱۵ میلیارد تومان تلاش خواهیم کرد برنامه ریزی های اصولی جهت هوشمندسازی و افزایش دوربین های ثبت تخلفات مکانیزه ، نصب تجهیزات به روز ترافیکی ، خط کشی، فرهنگ سازی وارتفاء فرهنگ ترافیک و دیگر اقدامات در راستای حل  مشکلات ترافیکی و به حداقل رساندن آن گامهای موثر برداریم .
مهندس آدی بیگ در پایان گفت : اگر با مردم همراه باشیم همواره و در همه حال مردم در کنار ما هستند تجربه ما در اجرای ارشادی طرح زوج و فرد و طرح کمپین 60 و رانندگی بین خطوط این مطلب را ثابت کرده است .
 


سازمان ترافیک