امروز
يکشنبه
شهريور 1398
31
قمری:23 محرم 1441

میلادی:22 سپتامبر 2019
 
تاریخ : چهارشنبه 8 خرداد 1398     |     کد : 1893

توسط مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز انجام گرفت :

تقدیر از فرمانده محترم نیروی انتظامی تبریز در ساماندهی خودروهای مسافرکش در مسیر دروازه به زیر پل کابلی

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز ؛ مدیر عامل سازمان ترافیک در این نشست که  در محل دفتر فرماندهی نیروی انتظامی برگزار گردید گفت :  توسعه جوامع انسانی جز با ایجاد امنیت و آرامش میسر نمی‌شود، لزوم حضور نیروی انتظامی؛ ایجاد کننده نظم و امنیت بوده و در برخورد با برهم زنندگان نظم اجتماعی مؤثر بوده و می باشد.
اصغر آدی بیگ افزود : با اجرای طرح ایجاد پارک سوار در زیر پل کابلی وهدایت خودرو های بین شهری و مسافران محترم برون شهری(اهر...ورزقان...هشترود...هریس...و...) برای تامین آرامش بیشتر برای شهروندان و مسافران وهمچنین ایجاد نظم وقانون مداری نیاز به حضور مأمورین نیروی انتظامی داشته و داریم که زمينه ارتقاء خدمات شايسته و مطلوب را براي شهروندان فراهم مي آورد وخوشبخانه در پیشبرد این طرح این تعامل وهمکاری به شکل بسیار مطلوبی صورت پذیرفت .
وی اظهار داشت: توسعه مطلوب شهر با وجود شاخص امنيت، بهتر محقق مي‌شود و مجموعه مديريت شهرداري، آمادگي همکاري و افزايش تعاملات را در اين زمينه دارد.
فرمانده انتظامي تبریز با اشاره به اينكه شهرداري در بسترسازي فضاي شهر و ايجاد زيرساخت ها براي كاهش جرايم نقش اساسي دارد، بیان کرد: تعامل شهرداري  با پليس، زمينه ارتقاء خدمات شايسته و مطلوب را براي شهروندان فراهم مي آورد.
رئیس پلیس راهور تبریز گفت: عملکرد پليس و شهرداري، لازم و ملزم يکديگر و هدف هر دو برقراري نظم و آرامش در شهر است.
ضمناً شریانهای دیگری که همچون مسیر مذکور مشکل ترافیک دارند مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا نسبت به اولویت اقدام گردد.


 


سازمان ترافیک