امروز
دوشنبه
دي 1399
29
قمری:05 جمادى الثانية 1442

میلادی:18 ژانویه 2021
 
تاریخ : شنبه 21 دي 1398     |     کد : 2121

مدیر عامل سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز :

پارکینگ‌های عمومی و خصوصی شناسنامه دار می‌شوند

طرح شناسنامه دار کردن پارکینگ‌های عمومی و خصوصی شهر تبریز با نصب تابلو مشخصات اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تبریز ؛ مدیر عامل سازمان ترافیک با اعلام این خبر گفت : در کلان شهرتبریز  فقط 11  پارکینگ شهر زیر نظر شهرداری است و به طور مستقیم بر عملکرد آن‌ها نظارت دارد.
اصغر آدی بیگ افزود: سایر پارکینگ‌ها به شکل خصوصی اداره می‌شود و نظارت با شهرداری نبوده و از طریق سازمان‌های تعزیرات و صنعت و معدن و تجارت بر فعالیت آن‌ها نظارت می‌شود.
وی با بیان اینکه یکی از مشکلات ما عدم شناخت شهروندان از نحوه نظارت و بازرسی پارکینگ‌های عمومی و خصوصی است، اضافه کرد: شهرداری در نظر دارد برای اطلاع بیشتر شهروندان از نحوه نظارت و پیگیری درخواست‌ها و شکایات آن‌ها در مبادی ورودی همه پارکینگ‌ها با نصب تابلوی راهنما وضعیت عمومی و خصوصی پارکینگ را اطلاع رسانی کند.
مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک با بیان اینکه بسیاری از مواقع شهروندان از نحوه نظارت اطلاع نداشته و شکایات خود را از فعالیت پارکینگ‌های خصوصی به این مجموعه اعلام می‌کنند، تصریح کرد: یکی از مشکلات شهرداری دریافت تماس‌های بسیار زیادی از شهروندان و مسافران در مورد پیمانکاران پارکینگ است که امیدواریم با اجرای این طرح این مشکلات کمتر شود.
وی افزود: شهروندان می‌توانند انتقادات، شکایات و پیشنهادات خود را با شماره 35265353در میان بگذارند.
 


PDF چاپ چاپ