امروز
دوشنبه
دي 1399
29
قمری:05 جمادى الثانية 1442

میلادی:18 ژانویه 2021
 
تاریخ : پنجشنبه 24 بهمن 1398     |     کد : 2166

کوچه ها و خیابانهای تبریز سفید پوش شدند

قصه زمستان با ازدحام خودروها در معابر حکایت دیگری دارد

ترافیک در روزهای برفی اغلب معابر اصلی و فرعی شهر را قفل کرده و بسیاری از شهروندان نتوانستند از محله خود خارج و به معابر اصلی ورود کنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، متاسفانه افزایش حجم بارش با کاهش خودروهای شخصی همراه نبود. و خودروهای شخصی همچنان یکه تاز شریانهای اصلی و فرعی شهر بودن که قفل ترافیکی با کند شدن سرعت خودروها تحت تاثیر لغزندگی معابر مانع دیده شدن جلوه های ویژه زیباییهای زمستان شهر اولین ها گردید. کارشناسان هواشناسی از چند روز قبل وضعیت هوا را پیش بینی کرده بودن این تغییرات چشمگیر جوی و کاهش دما تا منفی 15 درجه سانتیگراد موجب شد عملیات محلول پاشی و نمک پاشی پاسخگو نباشد. این حجم از بارش در چند سال اخیر بی سابقه یا کم سابقه بوده است و طبیعی است که شمار زیادی از شهروندان برای سفرهای روزمره درونشهری خود دچار مشکل شوند.


یک سوال شهروندی، آیا امروز که بارش برف تداوم دارد تصمیم داریم با خودروهای شخصی از منزل خارج شویم، آیا امروز که بارش برف تداوم دارد تصمیم داریم که پارو به دست بگیریم، آیا امروز که بارش برف تداوم دارد تصمیم داریم هوای دیگر شهروندان را داشته باشیم. پاسخ ما به عنوان یک شهروند به این سوالات می تواند در چهره ترافیکی امروز شهر تجلی یابد. ما اهالی سازمان ترافیک تلاش داریم به روان سازی ترافیک شهر کمک کنیم. حضور شما در کنار ما و همچنین در کنار نیروهای خدوم شهری موجب دلگرمی است.


 


PDF چاپ چاپ