امروز
يکشنبه
تير 1399
15
قمری:14 ذو القعدة 1441

میلادی:5 ژوئیه 2020
 
تاریخ : دوشنبه 12 خرداد 1399     |     کد : 2305

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

با دستور شهردار بررسی تمامی جوانب ترافیکی آزاد سازی آزاد راه تبریز – سهند در دستور کار سازمان قرار گرفت

اگر مطالعات ترافیکی ورودی تبریز – سهند برای پخش و توزیع ترافیک آن دقیق کارشناسی و بررسی شود بعد از افتتاح پروژه ، ورودی تبریز دچار ناهنجاری و هرج و مرج ترافیکی نمی شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، مهندس آدی بیگ در جلسه ای که در خصوص ورودی تبریز سهند با حضور ارگانهای مرتبط انجام شد. یاد آور شد. اگر مطالعات کارشناسی در خصوص ورودی تبریز سهند انجام نشود و  نحوه توزیع و تبادل بار در شبکه معابر بورنشهری و درونشهری و نحوه ارایه خدمات و تسهیلات حمل و نقل عمومی از جمله اتوبوسرانی، تاکسیرانی و قطار شهری در نظر گرفته نشود شاهد ترافیک سنگین در آن مسیر خواهیم بود که باید متولیان امر از همین الان به این موضوع بهاء داد ه و کار کارشناسی انجام دهند.
اصغر آدی بیگ افزود:  لاله  مفصل بین تبریز وسهند وشهرهای همجوار خواهد بود ونحوه ورود این اتوبان به تبریز باید بررسی شود تا به یک راهکار واحد برای ساماندهی وتوزیع سفر مسافران ورودی و خروجی برسیم و این امر در سایه اقدامات صحیح و مهندسی و مدیریت ترافیک امکانپذیر است که تلاش داریم با نشست های مشترک به این مهم دست یابیم .
وی ضمن اشاره به اهمیت آینده نگری شهردار کلانشهر تبریز در تمامی پروژه ها افزود : بر اساس دستور شهردار قبل از آزاد سازی بزرگراه بررسی جوانب این موضوع در دستور کار سازمان قرارگرفته است .


 


سازمان ترافیک