امروز
يکشنبه
تير 1399
15
قمری:14 ذو القعدة 1441

میلادی:5 ژوئیه 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 4 تير 1399     |     کد : 2337

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تبریز:

افزایش فرهنگ ترافیکی در جامعه ضروری است

رئیس کمیسیون عمران حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز از ضرورت افزایش فرهنگی ترافیکی در جامعه سخن گفت.

به گزارش شهریار، عبداله‌ تقی‌پور در جلسه کمیسیون عمران حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز با اشاره به نهضت آسفالت ریزی در تبریز گفت: از اقدامات انجام گرفته در این زمینه قدردانی می‌کنیم اما لازم است نظارت مناسبی در اجرای آسفالت ریزی ها وجود داشته باشد چراکه کوچکترین کم کاری موجب خواهد شد تمام تلاش ها زیر سوال برود.

تقی پور افزود: برخی ناظرین در اجرای پروژه ها کم کاری می‌کنند و این کم کاری در کیفیت پروژه قابل مشاهده است.

وی با بیان اینکه ترافیک بخشی از فرهنگ شهری است گفت: نگاه به ترافیک باید در حوزه فرهنگ و موضوعی فرهنگی باشد که در نقاط مختلف دنیا اینگونه است و اگر امروز به پل همسان کابلی نیاز داریم این به دلیل ارتقا نیافتن فرهنگ ترافیکی در شهر است.

رئیس کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای اسلامی شهر تبریز ضمن بیان اینکه مدیران فرهنگی مناطق باید نسبت به افزایش فرهنگ ترافیکی در مناطق اقدام کنند گفت: توضیحات شهرداری را در خصوص اقدامات افزایش فرهنگ ترافیکی خواستاریم.

تقی پور افزود: دو حس در مدیریت شهری کارساز است که آن تعصب شهروندی و تعصب سازمانی است که از مدیران متعصب می‌خواهیم نسبت به حل مشکلات ترافیکی اقدام کنند.

وی بار دیگر با تاکید بر اینکه نیازی به اجرای برخی پروژه ها نیست گفت: با کوچک ترین تغییر و اصلاح هندسی و افزایش فرهنگ ترافیکی می‌توان از هدررفت بودجه ها در اجرای پروژه های ترافیکی جلوگیری کرد.


سازمان ترافیک