امروز
سه شنبه
آذر 1399
11
قمری:16 ربيع الثاني 1442

میلادی:1 دسامبر 2020
 
تاریخ : پنجشنبه 5 تير 1399     |     کد : 2342

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

مشکلات ترافیکی معابر به تفکیک مناطق شناسایی و برطرف می‌شود

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز از احصا و شناسایی مشکلات ترافیکی معابر با تعامل بین سازمان ترافیک، مناطق و پلیس راهور شهرستان تبریز خبر داد.

به گزارش شهریار، اصغر آدی‌بیگ در گفتگو با برنامه رادیویی «شهریمیز» اظهار داشت: سازمان ترافیک بر گرفته از واحدهای تخصصی و فنی است که نیروهای کارگاه ترافیک و کارشناسان آن در کنار پلیس راهور شهرستان تبریز انجام وظیفه می کنند.

او افزود: با نظارت و پویایی سیستم، اکیپ‌های فنی داریم که اخیرا با همکاری مناطق، پلیس راهور و سازمان ترافیک هر هفته به یکی از مناطق رفته و هر روز معبری از آن منطقه مورد بازدید و ارزیابی قرار می گیرد.

آدی‌بیگ با اشاره به جزئیات این بازدیدها تصریح کرد: در این بازدیدها مشکلاتی مثل کمبود تابلوهای اخباری، ترافیکی و انتظامی که از لحاظ ترافیکی در معابر دیده می‌شود رصد می‌شود و به طور مثال تابلوهای زاید که منجر به نازیبایی‌های بصری و گمراهی رانندگان بوده جمع آوری می‌شود.

مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز خاطرنشان کرد: هر تابلویی که در سطح شهر نصب می‌شود باید با هماهنگی سازمان ترافیک باشد چرا که شهروندان با استفاده از این تابلوها قوانین را رعایت کرده و معبر شناسایی می‌کنند.

آدی‌بیگ از شهروندان به عنوان فرهنگ یار و ترافیک یار نام برد و گفت: گاهی مردم مشکلات را به ما اطلاع رسانی می کنند و روزهای پنج شنبه هر هفته از ساعت ۱۰ تا ۱۲ نیز در محل سازمان ترافیک واقع در میدان دانشسرا به همراه پلیس راهور دیدار عمومی و مردمی برگزار می شود.


PDF چاپ چاپ