امروز
سه شنبه
آذر 1399
11
قمری:16 ربيع الثاني 1442

میلادی:1 دسامبر 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 19 شهريور 1399     |     کد : 2423

قدردانی شهردار تبریز از شهروندان قانون‌مدار

شهردار تبریز طی مراسمی از شهروندان قانونمدار این شهر قدردانی به عمل آورد.

به گزارش شهریار، ایرج شهین‌باهر، پیش از ظهر امروز در دفتر کار خود میزبان رانندگان و شهروندان قانونمدار تبریز بوده و از عملکرد آنها در رعایت قوانین شهری تقدیر به عمل آورد.

ایرج شهین باهر در این دیدار، با اشاره به ضرورت رعایت قوانین رانندگی و سرعت ایمن در سطح شهر گفت: شهروندان باید شهر را خانه دوم خود دانسته و چارچوب‌های رانندگی ایمن را رعایت کنند تا آسیبی به دیگر شهروندان نرسد.

ایرج شهین‌باهر افزود: بیشترین تلفات انسانی ما در سطح شهر، مربوط به عدم رعایت قوانین و سرعت غیرمجاز رانندگان است که موجب بروز تصادف و جان باختن شهروندان می شود.

او اظهار کرد: در راستای بهبود این وضعیت و نهادینه کردن فرهنگ صحیح رانندگی از رانندگان و شهروندان قانونمدار قدردانی به عمل می ‌آید که با رسانه‌ای کردن آن سعی در اشاعه این موضوع داشته و فضایی مطلوب، ایمن و آرامبخش برای شهروندان ایجاد می‌کنیم.

در این مراسم  شهردار تبریز با اهدای لوح سپاسی از آقای علی اشکانی‌راد و خانم‌ها فریبا قلی‌پور و معصومه سلیمان‌پور به عنوان شهروندان قانونمدار قدردانی به عمل آورد.

سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تبریز با همکاری پلیس راهور استان و در راستای فرهنگ سازی موضوع ترافیک و حمل و نقل اقدام به شناسایی و معرفی شهروندان قانونمدار شهر کرده است که توسط مدیریت شهری مور قدردانی واقع می‌شوند.

فرهنگ‌سازی شهرداری تبریز در زمینه ترافیک شهری و ترویج فرهنگ صحیح رانندگی موجب شده است که کلانشهر تبریز در کاهش تصادفات درون‌شهری رتبه اول را کسب کند.


PDF چاپ چاپ