امروز
سه شنبه
آذر 1399
11
قمری:16 ربيع الثاني 1442

میلادی:1 دسامبر 2020
 
تاریخ : چهارشنبه 19 شهريور 1399     |     کد : 2424

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

استفاده کارکنان سازمان از دوچرخه برای بازدید از پروژه ها

کارشناسان سازمان ترافیک به منظور کاهش حجم ترافیک، کاهش آلایندگی هوا و حفظ محیط زیست ومشارکت در پویش هر روز هفته بدون خودرو با دوچرخه از پروژه ها بازدید میکنند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، مدیرعامل سازمان ترافیک با اعلام این مطلب گفت: یکی از دغدغه های مهم شهرهای بزرگ حجم بالای ترافیک و آلودگی هوا است. و چنانچه آلودگی وسائل نقلیه هر روز به این وضعیت اضافه شود، مخاطراتی برای مردم و محیط زیست همراه خواهد داشت. از این رو تلاش داریم در مجموعه سازمان ترافیک هر روز هفته را روز بدون خودرو دانسته وحدالامکان از دوچرخه استفاده نماییم .
اصغر آدی بیگ با اشاره به اینکه محیط زیست برای همه ی جامعه است و وظیفه ی ما حفظ و نگهداری آن است افزود: کارشناسان اداره نظارت و ایمنی ترافیک جهت بازدید از مشکلات و موارد ترافیکی سطح شهر و پروژه های در حال اجرا واقع در مرکز شهر و بازدید از اجرای خط کشی دوجزیی طرح شطرنجی تقاطع رضانژاد جنوبی و باغشمال از دوچرخه استفاده کردند و به شهروندان عزیز نیز توصیه می کنیم که مسیرهای کوتاه خود را با دوچرخه طی کنند و یا از وسایل حمل و نقل عمومی استفاده نمایند تا علاوه بر کمک به سلامتی خودشان، به بهبود وضع ترافیک و آلودگی هوا یاری رسانند.
 


PDF چاپ چاپ