امروز
يکشنبه
آبان 1399
4
قمری:08 ربيع الأول 1442

میلادی:25 اکتبر 2020
 
تاریخ : دوشنبه 14 مهر 1399     |     کد : 2455

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

تصویب توسعه مسیر پیاده راه استاد شهریار ولیعصر در راستای سیاست های توسعه حمل و نقل سبز سازمان ترافیک

دومین پیاده راه مصوب در کمیته سازمان ترافیک در کمیته مشترک شورای ترافیک استان تصویب شد که نشان از سمت و سوی حرکت سازمان حمل و نقل و ترافیک به سوی شهر انسان محور دارد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، مدیرعامل سازمان ترافیک گفت: با تصویب کریدور پیاده راه خیابان استاد شهریار واقع در ولیعصر ضمن تکمیل آخرین پازل از توسعه این محور و در کنار حل مشکلات مربوط به گره های ترافیکی ، سیاست های پیاده محور خود را با توان هر چه بیشتر ادامه خواهد داد.
اصغر آدی بیگ افزود: سازمان ترافیک ضمن حفظ تمرکز خود بر حذف نقاط حادثه خیز در سطح شهر بر توسعه هدفمند و منطقی سیاستهای مبتنی بر حمل و نقل سبز تاکید داشته و پس از تصویب پیاده راه محدوده کوی پرواز، دومین پیاده راه مصوب در کمیته سازمان ترافیک در کمیته مشترک شورای ترافیک استان تصویب شد که نشان از سمت و سوی حرکت سازمان حمل و نقل و ترافیک دارد.
مدیرعامل سازمان ترافیک در ادامه گفت: با پیگیری مجدانه در صدد اجرای مسیر پیاده راه و شبکه دوچرخه سواری کوی پرواز هستیم تا ضمن ارج نهادن به خواست شهروندان و حل مشکلات ترافیکی موجود با ایجاد فرصت های باز آفرینی محیط های شهری ، فضای لازم را برای حضور جامعه و اعضای خانواده در اجتماع فراهم کنیم.

 


PDF چاپ چاپ