امروز
يکشنبه
آبان 1399
4
قمری:08 ربيع الأول 1442

میلادی:25 اکتبر 2020
 
تاریخ : دوشنبه 21 مهر 1399     |     کد : 2462

نشست مدیرعامل و مجموعه مدیران سازمان حمل و نقل و ترافیک با شهردار و معاونین و مدیران شهرداری منطقه 8 در محل شهرداری منطقه

رونمایی از دوچرخه های خریداری شده برای استفاده همکاران در ماموریت های داخل شهر

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، این نشست مشترک حول 5 محور ترافیکی، اصلاح جهات در هسته مرکز شهر، بار انداز گرجیلر، مسیر حمل بار سه چرخه ها و حذف پارکبانی در ظلع شرقی خیابان دارایی، کد گذاری و نیاز سنجیهای تقاطع های سطح منطقه و کاهش و ساماندهی مسیرهای پارکبانی در هسته مرکز شهر برگزار گردید.
شهردار منطقه 8 در ابتدای جلسه ضمن اشاره به پروژه ها و طرح های منطقه که برگرفته از طرح تفضیلی است گفت: تلاش داریم با اضافه کردن طرح های کاربردی و مشخص نمودن نوع کاربری و شفاف سازی و توجیه نمودن بعد اقصادی پروژه ها بیش از 100 پروژه منطقه را در قالب بسته های کامل اقتصادی رونمایی کنیم. این امر سبب ایجاد درآمد پایدار و کاهش طرح هایی که می تواند آسیب زا گردد خواهد شد.
علی مدبر افزود: در زمینه سیستم های ترافیکی تلاش داریم از ترافیک القایی به ترافیک تبخیری دست یابیم. توضیح اینکه امروزه در همه جای دنیا برای کم کردن ترافیک در محدوده مرکزی و بافت تاریخی از یک محدوده خاص به بعد کسی حق ورود با خودرو به این بافت را ندارد.
مدیرعامل سازمان ترافیک در این جلسه ضمن تقدیر از همراهی و همکاری منطقه اعلام آمادگی کرد در راستای انسان محور نمودن شهر و تغییر عادات به نفع مردم ما آماده حذف مسیرهای پارکبانی در محل های مطالعه شده و ایجاد رینک دوچرخه هستیم.
اصغر آدی بیگ افزود: کاهش عرض معابر خودرویی و اختصاص آن به عابرین پیاده و دوچرخه سواران را به عنوان مد حمل و نقل در جامعه نهادینه سازد.


مراسم رونمایی و بهره برداری از دوچرخه های شهرداری منطقه 8
PDF چاپ چاپ