امروز
دوشنبه
دي 1399
29
قمری:05 جمادى الثانية 1442

میلادی:18 ژانویه 2021
 
تاریخ : دوشنبه 22 دي 1399     |     کد : 2604

مدیرعامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز:

دارندگان ماشینهای سبک و سنگین برای استعلام گواهی معاینه فنی می توانند به سایت سیمفا به آدرس https://symfa.ir مراجعه نمایند.

با نصب دوربین در سطح شهر و با بهره گیری از سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران ( سیمفا ) نظارت هوشمند و یکپارچه بر عملکرد مراکز امکان پذیر می گردد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز؛ مدیرعامل سازمان ترافیک ضمن بیان این مطلب گفت: نظارت هوشمند و یکپارچه بر عملکرد مراکز، کاهش هزینه های عملیاتی و وقفه های کاری و بهبود هماهنگی میان واحدهای مختلف از مزایای سامانه یکپارچه مدیریتی و نظارتی سیمفا می باشد .
اصغر آدی بیگ افزود: هر ساله بدلیل نواقصی که در خودروهای سبک و سنگین وجود دارد تعدادی از هموطنان مان در تصادفات جان خود را از دست می دهند. برای کم کردن این آمار و همچنین کاهش آلودگی هوا همه خودروها باید معاینه فنی داشته باشند. اجرای طرح LEZ  از روز شنبه 20 دی ماه سالجاری نیز با اعمال قانون از خودروهایی که نقض این امر کرده اند مجدداً شروع شده است و اهمیت بسیاری پیدا کرده است. چرا که تمام شدن مهلیت معاینه فنی و عدم تمدید آن مساویست با ثبت جریمه برای پلاک خودرو.
دارندگان ماشینهای سبک و سنگین برای استعلام گواهی معاینه فنی می توانند به سایت سیمفا به آدرس https://symfa.ir  مراجعه نمایند. در این وبسایت تنها با وارد کردن شماره VIN  می توانند معاینه فنی خودروی خود را استعلام کنند که در صورت معتبر بودن معاینه فنی عبارت " گواهی معاینه فنی معتبر است " همراه با تاریخ انقضای آن را مشاهده می کنید و در صورتی که معاینه فنی خودرو در وبسایت سیمفا ثبت نشده باشد عبارت " هیچگونه اطلاعاتی از معاینه فنی خودرو در سامانه سیمفا ثبت نشده است " را مشاهده می کنید.

 


PDF چاپ چاپ