امروز
يکشنبه
فروردين 1400
22
قمری:29 شعبان 1442

میلادی:11 آوریل 2021
 
تاریخ : يکشنبه 15 فروردين 1400     |     کد : 2688

جلسه مدیران سازمان ترافیک

با حضورمدیر عامل و مدیران واحدهای مختلف سازمان جلسه نشست با مدیران در اتاق جلسه برگزار شد.

با حضور مدیرعامل ، مدیران و معاونین سازمان ، جلسه مدیران در آغازین روزهای کاری سال 1400 در اتاق جلسه سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز؛ مدیرعامل سازمان ترافیک در ابتدای جلسه ضمن تبریک سال جدید گفت: بدون برنامه حرکت کردن در هر برهه ای می تواند مشکل ساز باشد. تدوین و برنامه ریزی علمی وعملی برای ایمنی و روانی ترافیک و شفاف سازی ،  شرح وظایف و افزایش اطلاعات ترافیکی شهروندان نیز از رئوس اولیه  برنامه های سازمان در سالجاری می باشد.
اصغر آدی بیگ ضمن اشاره به درخواستها و پرسشهای شهروندان افزود: تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی به درخواستها وسوالات  شهروندان نیز در سال پیش رو باید با برنامه پیش برود. چرا که در سال جدید افزایش محدوده زوج و فرد و ساماندهی نقاط پرتردد و پر ازدهام، نظارت برصدور پروانه های بهره برداری برای واحدهای وصنف های پرترافیک رادر برنامه کاری خود داریم که مطلع بودن شهروندان از مزایای این طرحها لازمه موفقیت آنهاست .
مدیر عامل سازمان با تاکید براین نکته که شهروندان باید بدانند هوشمندسازی وافزایش تعداد دوربین ها صرفاً جهت ایمنی وروانی ترافیک شهر انجام می پذیرد گفت : حرکت های هوشمند و علمی در راستای انسان محور نمودن ترافیک کلانشهر تبریز، افزایش محدوده زوج وفرد ، کاهش مسیرهای پارکبانی در هسته مرکزی وانتقال به دیگرمحورها وتبدیل آن به مسیرهای دوچرخه وپیاده با کمترین هزینه ، تداوم سه شنبه های بدون خودرو ، احداث پارکینگ های هوشمند در نقاط مورد نیاز وهوشمند سازی ابنیه های ترافیکی ( راه بندها، تقاطع ها و... ) تجهیز معابر و شریانهای اصلی به برق اضطراری و... باید اولویت برنامه های سازمان باشد که بیشترین انتظار من از مسئولین و کارشناسان ومتخصصین این حوزه است.

 


PDF چاپ چاپ