امروز
پنجشنبه
مرداد 1401
27
قمری:20 محرم 1444

میلادی:18 اوت 2022
 
تاریخ : يکشنبه 9 مرداد 1401     |     کد : 3002

نشست مدیران مجموعه حمل و نقل و ترافیک

با حضور معاون حمل و نقل و ترافیک، معاونین و مدیران مجموعه نشستی در سالن جلسه سازمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و مهندسی شبکه حمل و نقل شهرداری کلانشهر تبریز؛ معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز در نشست مدیران مجموعه حمل و نقل و ترافیک گفت: نقشه راهبردی و مدون و مطالعه شده ای برای مجموعه حمل و نقل و کلیه سازمانهای تابعه در حال تکمیل است که در این برنامه با در نظر گرفتن شرایط و مسایل و مشکلات موجود، نقشه راهبردی خواهیم داشت که تلاش داریم با در نظر گرفتن امکانات موجود به اهداف مد نظر دست یابیم.
یعقوب وحیدکیا افزود: پویایی مجموعه با مشارکت، پویایی و برنامه مشخص اتفاق می افتد و ارائه طریق و خلاقیت تک تک افراد مجموعه سبب سرعت بخشیدن  حرکت رو به جلو مجموعه می شود ودر این راستا تقسیم کار صحیح و ممانعت از موازی کاری می تواند باعث پیشرفت چشمگیر کاری گردد.
وی در ادامه گفت: تهیه اطلاعات جامع و لیست واحد و مشترک از مشکلات و اولویت های کاری حمل و نقل و ترافیک کلانشهر می تواند مانع دوباره کاری و موازی کاری گردد. مثلا در موضوع بحث نقاط حادثه خیز واولویت بندی حل رفع آن ،   دلیل گره های ترافیکی و راهکارهای رفع آن،  اولویت کاری واحدهای حمل و نقل مناطق و سازمانها باید یکسان و واحد باشد تا بتوانیم به نتیجه مطلوب دست یازیم .
وحیدکیا با بیان اینکه واحد مطالعات و برنامه ریزی مغز متفکر برای تحقیق و توسعه، بودجه بندی و برنامه ریزی و... مجموعه است و در پیشبرد مجموعه نقش اصلی را ایفا میکند افزود: تعریف راه، پروژه و برنامه از این واحد است و مطالعات جامع و همچنین مطالعات حمل بار در این راستا باید در اولین فرصت جمع بندی گردد.


 


PDF چاپ چاپ